GN 42/2019 Archiwum

Wzór zakochania?

Siostry karmelitanki Dzieciątka Jezus w Legnicy zapraszają na rekolekcje w murach swojego klasztoru.

Kolejny raz siostry z tego kontemplacyjnego zakonu zapraszają młodzież szkół średnich, młodzież studiującą i pracującą na rekolekcje w środku miasta. Będzie sporo o miłości św. Teresy do Jezusa, bo tematem przewodnim będą słowa: „Zakochana w Jezusie”. Poprowadzi je o. Tomasz Rydzewski, karmelita bosy.

Odbywać się będą one w ostatni weekend zimowej przerwy, a także od 26 do 28 stycznia. Rozpoczęcie w piątek o 16.30, zakończenie w niedzielę ok. 14.30.

W programie: konferencje, adoracja, Eucharystia, spotkania w grupach, film, możliwość sakramentu pojednania. Zgłoszenie siostry przyjmują na adres: ul. Okrzei 20, Legnica

e-mail: siostra.caritas@wp.pl, tel s. Lucjusza: 608 787 318.

Warto zabrać ze sobą: Pismo św., notatnik, śpiwór. I, oczywiście, otwarte serce.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama