Nowy numer 42/2019 Archiwum

Pokłon w kościele przejdź do galerii

Od jasełek, zaaranżowanych i pięknie przedstawionych przez lubańskich uczniów, rozpoczął się korowód w dniu Objawienia Pańskiego.

Dzieci przedstawiły wzruszającą scenkę z życia przeciętnej rodziny, która przeżywa swoje dobre i gorsze chwile. Jednak wizyta anioła uzmysławia wszystkim, że wszelkie spory i waśnie muszą zgasnąć, bo na ziemię przychodzi specjalny Gość.

Narodziny Jezusa Chrystusa, wizyta pasterzy, a później odwiedziny trzech mędrców ze wschodu sprawiły, że rodzina przeszła prawdziwa przemianę. Pokłon, złożony Nowonarodzonemu, był symbolicznym aktem oddania się całego świata Jego władzy.

Po Jasełkach, odegranych ze znawstwem i z udziałem ogromnego talentu wokalnego, muzycznego i aktorskiego młodych wykonawców, uczestnicy tegorocznej Mszy św. w dniu Objawienia Pańskiego przemaszerowali ulicami Lubania, po czym znowu wszyscy spotkali się w kościele.


KONKURS. Szedłeś w Orszaku Trzech Króli? Rozpoznaj się na zdjęciu i wygraj nagrodę.

Szczegóły w niedzielę o 17.00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL