GN 41/2019 Archiwum

O egzegezie Pisma z elektrykami

Bp Zbigniew Kiernikowski spotkał się z przedstawicielami Politechniki Wrocławskiej oraz Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

Jak wyjaśnia dr Maciej Gwoździewicz z Wydziału Elektrycznego PWr., spotkanie było owocem wystąpienia ordynariusza legnickiego podczas IV Konferencji Naukowej "Generacja-Przesył-Wykorzystanie", która odbyła się w pierwszy weekend grudnia ub. r. w pałacyku w Muchowie.

- Ksiądz biskup zaprosił organizatorów konferencji GPW do siebie, chcąc rozszerzyć swoją prelekcję wygłoszoną w trakcie konferencji. Główną tematyką spotkania była egzegeza Pisma Świętego.

- Zaproszeni goście docenili fakt, że mogli kolejny raz wysłuchać ciekawych i interesujących spostrzeżeń i wniosków ks. bp prof. Zbigniewa Kiernikowskiego - powiedział dr Gwoździewicz.

Oprócz niego w spotkaniu wzięli udział prof. Andrzej Dziedzic, prorektor UWr. ds. nauczania, prof. Waldemar Rebizant, dziekan Wydziału Elektrycznego, dr Marta Bątkiewicz-Pantuła z Wydziału Elektrycznego oraz doktorantka Laura Jasińska z Wydziału Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki.

Stowarzyszenie Elektryków Polskich reprezentowali dr Andrzej Hachoł (prezes SEP) oraz Jarosław Krysiak. Oprócz biskupa Zbigniewa Kiernikowskiego na spotkaniu obecny był także ks. dr Piotr Kot, rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Legnicy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL