Nowy numer 42/2019 Archiwum

Gór(zec)a miłości

Organizatorzy wrześniowej pielgrzymki na Górzec zdradzają, ile pieniędzy dzięki nim trafi do chorych dzieci.

Ks. Marek Kluwak, proboszcz parafii pw. św. Andrzeja w Męcince przekazał nam informację o ilości pieniędzy, jakie udało się zgromadzić podczas pielgrzymki na Górzec. Odbyła się ona 10 września br. i zgromadziła kilkaset osób. Oto komunikat:

"Pragnę poinformować, że podczas tegorocznej pielgrzymki na Kalwarię w Męcince udało się zgromadzić sumę 15.000,07 (piętnaście tysięcy PLN siedem groszy). Wszystkie te środki zostaną przekazane na rzecz Dziecięcej Kliniki Onkologicznej we Wrocławiu za pośrednictwem Fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową".

ks. Marek Kluwak"
 
Inicjatywa zbierania pieniędzy na rzecz chorych dzieci jest stałym punktem pielgrzymki od kilku lat. Pielgrzymi oprócz modlitwy mogą wesprzeć fundację dobrowolnymi datkami.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL