Nowy numer 42/2019 Archiwum

Górzec w niedzielę

Skarb Lasu Mnichów znowu kusi i zaprasza na doroczną pielgrzymkę.

Wierni oraz proboszcz parafii pw. Św. Andrzeja w Męcince zapraszają na Eucharystię, drogę krzyżową oraz pielgrzymkę a po wszystkich festyn, które rozpoczną się 13 września (niedziela) o godz. 13.00 w miejscowym kościele. Pielgrzymka rzecz jasna wyruszy z kościoła a dotrze na szczyt pobliskiego wzniesienia o nazwie Górzec, gdzie znajduje się pocysterska Kalwaria. Została ona nazwana "Skarbem Lasu Mnichów".

W tym roku uczestnikom będzie towarzyszyć kopia cudownej ikony Matki Bożej Łaskawej z Krzeszowa zaproszona z okazji 20-lecia wizyty Jana Pawła w Legnicy II i 25-lecia istnienia diecezji legnickiej. Jak co roku tak i w tym uczestnicy będą mogli wesprzeć swoimi darowiznami dziecięcą klinikę onkologiczną w Wrocławiu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL