Nowy numer 3/2021 Archiwum

Wyśpiewać patronat

Siostry magdalenki zapraszają na warsztaty muzyczne z Hubertem Kowalskim.

Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza do udziału w warsztatach wokalnych i występie przygotowywanym w ramach obchodów ustanowienia patronatu św. Marii Magdaleny nad Lubaniem.

Podczas głównych obchodów ustanowienia patronatu 24 września mieszkańcy Lubania i Kamenz wspólnie wykonają oratorium. Wydarzenie to podkreśli szczególną rolę świętej w życiu społecznym dawnego Lauban i obecnego Lubania. Oratorium zostanie skomponowane przez Huberta Kowalskiego i przygotowane na trzydniowych warsztatach, prowadzonych przez tego znakomitego kompozytora i dyrygenta. Udział w warsztatach stanowi wspaniałą możliwość rozwoju artystycznego i nabycia ciekawego doświadczenia w prestiżowym przedsięwzięciu.

Warsztaty odbywać się będą w MDK w Lubaniu od 22 do 24 września. Udział w warsztatach jest bezpłatny, organizator zapewnia wyżywienie.

Program warsztatów będzie podany po kwalifikacji do grup.  Zgłoszenie udziału oznacza zadeklarowanie pełnej dostępności w czasie warsztatów:

22.09. (piątek) – warsztaty popołudnie i wieczór

23.09. (sobota) – warsztaty przedpołudnie i popołudnie

24.09. (niedziela) – próba generalna i występ przedpołudnie i popołudnie

Aby wziąć udział w naborze do grupy, należy złożyć poprawnie wypełniony formularz dla kandydatów.  Formularz można pobrać:

  • w formie papierowej w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu (ul. Kościuszki 4), w Informacji Turystycznej (ul. Bracka 12) i w lubańskich parafiach
  • w formie cyfrowej na stronie: www.luban.pl/patronat

Wypełniony formularz należy złożyć w wersji papierowej lub elektronicznej do 11 września.

  • wersja papierowa: sekretariat Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu, ul. Kościuszki 4
  • wersja elektroniczna: mdklub@wp.pl

Liczba miejsc ograniczona! Organizator po skompletowaniu zgłoszeń powiadomi o kwalifikacji do grupy e-mailowo. Zgłoszenia bez podanego adresu mejlowego i numeru telefonu lub innych wymaganych danych nie będą rozpatrywane.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama