GN 42/2019 Archiwum

Grupa I już na trasie przejdź do galerii

Dziś pielgrzymi z Polkowic, należący do pierwszej grupy tegorocznej pielgrzymki legnickiej na Jasną Górę, wyruszyli z kościoła pw. św. Michała Archanioła.

Przed wymarszem modlili się podczas Mszy św., którą odprawił dla nich ks. Jarosław Święcicki. Wśród pątników należących do "jedyneczki" są jeszcze mieszkańcy Rudnej-Gwizdanowa, Lubina i Ścinawy.

Przewodnikiem tej grupy jest ks. Jakub Bochyński, wikary w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Polkowicach. Z grupą idzie także wieloletni dotychczasowy przewodnik - ks. Tomasz Hęś z Rudnej-Gwizdanowa.

Wśród tegorocznej, ok. 40-osobowej grupy pątników z Polkowic są osoby w każdym wieku i obu płci. Nie zabrakło ani tych, którzy na Jasną Górę idą po raz 25., ani tych, dla których ta pielgrzymka będzie premierowa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama