Nowy numer 2/2021 Archiwum

Masz czas do północy

Miejsce w autobusie do Taizé czeka na ciebie. Aby je zająć, wystarczy wziąć udział w w kolejnej odsłonie naszego wakacyjnego konkursu.

Z naszej propozycji mogą skorzystać osoby w wieku od 18. do 35. roku życia. To właśnie przede wszystkim dla tej grupy wiekowej organizowane są tygodniowe spotkania, w których biorą udział tysiące młodych z kilkudziesięciu krajów świata. Modlitwa i cisza przeplatają się tu z radosnymi śpiewami w wielu językach. Warto zajrzeć na stronę www.taize.fr/pl i poczytać o programie, który co tydzień jest realizowany przez braci z Taizé.

Razem z Biurem Podróży Margo Travel zapraszamy do udziału w konkursie, w którym w każdym tygodniu jest do wygrania przejazd rejsowym autokarem do Francji i powrót po tygodniowym uczestnictwie w spotkaniu młodzieży.

Co należy zrobić, by wygrać wyjazd od 29 lipca do 7 sierpnia? Wysłać do nas mejla na adres: wroclaw@gosc.pl z odpowiedzią na pytanie:

Ile razy w Taizé dzwony wzywają na wspólną modlitwę do kościoła pojednania?

Wraz z odpowiedzią prosimy o napisanie kilku słów uzasadnienia, dlaczego chcesz pojechać do Taizé. Wiadomość, która powinna być zatytułowana "Taizé", musi być uzupełniona o dane kontaktowe oraz wiek uczestnika. O wygranej zdecyduje kolejność wpłynięcia na naszą redakcyjną skrzynkę e-mailową prawidłowych odpowiedzi. Będzie nam też miło, jeśli polubicie nasz profil na Facebooku lub będziecie nas śledzić na Twitterze. Zwycięzcą zostanie osoba, która prześle nam swoją odpowiedź jako 4. (czwarta) w kolejności. Na wasze maile czekamy do 17 lipca (poniedziałek) do północy. Zwycięzcę poinformujemy mejlem zwrotnym.

Uwaga! Nagroda obejmuje przejazd do i z Taizé. Koszty uczestnictwa (6-9 euro za dzień) ponosi uczestnik konkursu.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy mogą wygrać, dlatego zachęcamy, by dołączyć do jednej z grup parafialnych lub z duszpasterstw, w których już trwają przygotowania do wakacyjnego wyjazdu do Francji. W kontakcie pomagają bracia z Taizé. Wystarczy napisać mejla na adres spotkania@taize.fr. Osoby, które chciałyby udać się do Francji indywidualnie, mogą zgłaszać się bezpośrednio do Biura Podróży Margo Travel. Wszelkie szczegóły i warunki dotyczące przejazdu można znaleźć na www.jedziemydotaize.pl.

Rejsowy autobus rozpoczyna swój kurs z Wrocławia w każdą wakacyjną sobotę od 24 czerwca do 2 września.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama