Nowy numer 41/2019 Archiwum

Premiera już jutro!

Widzieliśmy, słyszeliśmy próby oratorium "Ja Jestem". Otóż... jest moc!

Już w sobotę w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Legnicy odbędzie się światowa premiera oratorium "Ja Jestem". Od dwóch tygodni w legnickim Centrum Kształcenia Ustawicznego młodzi muzycy szlifowali swoje talenty ucząc się idealnego wykonania dzieła.

Młodzi w czwartek na legnickim Rynku zorganizowali flash mob, czyli nieco spontanicznie wymyśloną akcję w przestrzeni miejskiej, która zwracała uwagę na sobotnią premierę. Oto jak to wyglądało:

Flash mob - oratorium "Ja Jestem"
Młodzież Tworzy Musical
Oratorium będzie opowiadało o dwóch najważniejszych Paschach w historii ludzkości. Tej, która poprzedzała wyjście Izraelitów z Egiptu, i tej sprawowanej przez Jezusa przed jego śmiercią za nasze grzechy. Do tego wątku dołączone są obrazy z Legnicy. To ze względu na historyczną rangę utworu, czyli 25-lecie diecezji legnickiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL