Nowy numer 42/2019 Archiwum

Pomódl się za Orzecha

Znany w diecezji legnickiej kapłan potrzebuje wsparcia w modlitwie.

Ks. Stanisław Orzechowski znajduje się w szpitalu. W środowiskach akademickich a także Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej powstał apel, by pomodlić się za zdrowie tego legendarnego przewodnika, ojca dolnośląskich pielgrzymek.

Stan księdza prałata jest ustabilizowany. Nie wiadomo jednak, czy nie będzie musiał zrezygnować z udziału w tegorocznej pielgrzymce na Jasną Górę. Ta rusza z Wrocławia 2 sierpnia a Wały Jasnej Góry osiągnie 10 sierpnia.

W czwartek 13 lipca o godz. 20 w Duszpasterstwie Akademickim "Wawrzyny" (ul. Bujwida 51) na Mszę św. w intencji "Orzecha" z prośbą o szybki powrót do zdrowia. A tych, którzy nie mogą, przyjść zachęcamy do modlitwy codziennej, aby odmówili choćby dziesiątkę różańca lub koronki do Bożego Miłosierdzia w intencji duszpasterza.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL