GN 42/2019 Archiwum

Nasi w Poznaniu

Relacja z ogólnopolskiej pielgrzymki ministrantów.

Tegoroczna ogólnopolska pielgrzymka ministrantów i lektorów odbyła się w stolicy Wielkopolski - Poznaniu. Liturgiczną Służbę Ołtarza naszej diecezji reprezentowały trzy parafie: Tymowa, Złotoryja i Grudza.

Najpierw młodzi trafili do kościoła św. Marcina, patrona miasta. Później po adoracji Najświętszego Sakramentu w Farze Poznańskiej przeszli w procesji eucharystycznej do najstarszej katedry w Polsce. Tam rozpoczęła się Eucharystia. Po niej każda diecezja przedstawiała się. W imieniu reprezentacji z diecezji legnickiej uczynił to opiekun ks. Przemysław Durkalec ( tekst w wideo). Po zwiedzaniu katery odbył się koncert 2 Tm 2,4.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama