GN 42/2019 Archiwum

Rekolekcyjny T-shirt

Jeżeli masz problem z tym jak się ubrać na pielgrzymkę, z pomocą przychodzą te koszulki.

Od kilku lat grupy pieszej pielgrzymki legnickiej inwestują w swoje piękno. W tym pierwszym zdaniu chodzi o to, że zrodziła się moda na tworzenie własnych odrębnych elementów ubioru. Przez wiele lat członkowie poszczególnych grup zakładali np. chusty w kolorach swoich grup. Bardzo charakterystyczna przy tym była chociażby grupa nr 6, której był przypisany żółty kolor czy grupa pokutna, które członkowie szli zawsze ubrani na biało.

Sukcesem, licząc zainteresowanie ze strony uczestników pielgrzymki, okazało się wprowadzenie koszulek w kolorach grup. Dlatego w tym roku kolejny raz pojawią się takie t-shirty. Każda grupa będzie miała swoją. Na wszystkich zaś będzie ta sama grafika przedstawiająca dorastającego człowieka, czyli analogię do jubileuszu 25-lecia diecezji legnickiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama