Nowy numer 42/2019 Archiwum

"Ósemka" w Miłosierdziu

W jaworskiej parafii odbyło się pierwsze spotkanie przedpielgrzymkowe grupy nr 8.

Po grupie nr 6 (salezjańskiej) spotkali się członkowie grupy nr 8. Ks. Krzysztof Czadowski, przewodnik tej grupy, zaprosił jej członków na Eucharystię oraz agapę w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Jaworze.

Po Eucharystii do której przy ołtarzu stanęli też ks. Tomasz Bunikowski z parafii pw. św. Marcina oraz ks. Paweł Sajdutko z parafii pw. Miłosierdzia Bożego, odbyła się część rekreacyjna, czyli agapa. Nie zabrakło wspomnień z pielgrzymkowego szlaku z poprzednich lat oraz ustaleń na ten rok.

Jedną z propozycji jest poczta pielgrzymkowa a dokładnie możliwość wysłania intencji do ks. Krzysztofa. Jest to pomysł, by te osoby które nie mogą ruszyć na pielgrzymkę na Jasną Górę, mogły przekazać intencje do omodlenia w drodze. Wystarczy podesłać taką intencję na adres swietosc3@op.pl a grupa 8 obiecuje modlitwę.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL