Nowy numer 46/2018 Archiwum

Godzina za życie

Trwają zapisy na wielką 960-godzinną modlitwę za dzieci nienarodzone. Przyłącz się!

W biurze Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Legnickiej trwają przygotowania do IX Marszu Dla Życia i Rodziny. Jednym z podstawowych działań promujących wydarzenie ale i realnie wspierających życie, poczęte jest inicjatywa 40 Dni Dla Życia.

Jest to nieustanna modlitwa, która rozpocznie się w południe 1 marca tj. w Środę Popielcową a zakończy w Niedzielę Palmową, tuż przed Marszem Dla Życia i Rodziny. Udział w tym swoistym maratonie modlitewnym wziąć może każdy. Wystarczy tylko wziąć do ręki telefon i zadzwonić pod numer 513 129 362. Jest to biuro KSM.

Wykonanie telefonu jest niezbędne, by zgłosić konkretny dzień i konkretną godzinę, kiedy to chcemy się modlić za nienarodzonych. Każdy wybiera sobie bowiem dowolny dzień i godzinę i zobowiązuje się do modlitwy przez 60 minut.

Z każdym dniem bliżej Środy Popielcowej wolnych godzin do rezerwacji będzie mniej. Już teraz przez wszystkie dni między godz. 8 a 17 zarezerwowała sobie Rodzina Misyjna przy Zgromadzeniu Sióstr Misjonarek św. Rodziny. Zajętych jest sporo godzin porannych i nocnych. Znajdziemy tam osoby z Parszowic, Krotoszyc, Tychów, Stalowej Woli, Wieliczki, Piechrzna czy Bydgoszczy.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy