Nowy numer 50/2018 Archiwum

Policjant bohaterem internetu

Ta interwencja w centrum Legnicy wywołała duże emocje u czytelników.

Kamery miejskiego monitoringu w Legnicy nagrały nietypowe zdarzenie na jednej z głównych ulic miasta. W bardzo ruchliwym miejscu przez jezdnię przechodził starszy mężczyzna. Nie wybrał jednak pobliskiej kładki dla pieszych ani przejścia z sygnalizatorami. Ponieważ miał kłopoty z poruszaniem się, wybrał krótszą, ale niedozwoloną drogę.

W tym czasie nadjechał patrol policji. Policjant zatrzymał ruch, wysiadł i pomógł przejść mężczyźnie.

Nagrania z monitoringu pojawił się w internecie i od razu na policjanta zasypał grad pozytywnych komentarzy od internautów. Ten pragnie pozostać anonimowy, ponieważ twierdzi, że nie zrobił nic nadzwyczajnego.

Policjantów z legnickiej komendy nieco dziwi fakt popularności tego nagrania, jednak widać, że obywateli budują takie przykłady.

Legnica, ul. Pocztowa
SGVLegnica

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy