Nowy numer 50/2018 Archiwum

Tramś: Prezydent przyjedzie na moje zaproszenie

Starosta polkowicki Marek Tramś poinformował, że w piątek 20 stycznia do Polkowic przyjedzie Andrzej Duda. Prezydent RP ma spotkać się z mieszkańcami miasta. nie wiadomo, jaki jest oficjalny powód tej wizyty.

Starosta tłumaczy, że prezydent Duda będzie w piątek z wizytą w regionie - najpierw odwiedzi amerykańskich żołnierzy w Żaganiu, a potem będzie gościem huty Głogów - i wracając, zatrzyma się w Polkowicach.

- Wysłałem panu prezydentowi zaproszenie w ubiegły czwartek. W sobotę otrzymałem odpowiedź z kancelarii prezydenta, że wizyta dojdzie do skutku - mówi starosta polkowicki.

Marek Tramś nie wskazał żadnego konkretnego powodu prezydenckiej wizyty. Trzeba jednak pamiętać, że powiat polkowicki był jedynym na Dolnym Śląsku, w którym w ostatnich wyborach prezydenckich Andrzej Duda wygrał w pierwszej turze.

Spotkanie zaplanowano w największej w mieście hali sportowej. Nieznany jest jeszcze szczegółowy plan tej wizyty, ani czy mieszkańcy będą mogli zadawać pytania prezydentowi. Mimo to starosta Tramś gorąco zachęca wszystkich chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu.

- Jednocześnie bardzo proszę, żeby przybywać do hali z co najmniej godzinnym wyprzedzeniem oraz aby ze względów bezpieczeństwa nie przynosić ze sobą dużych pakunków, toreb czy plecaków - apelował starosta.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy