Nowy numer 25/2018 Archiwum

Młodzież dzieciom

Klub Liderów Młodzieżowych, działający przy lubańskim Inkubatorze Organizacji Pozarządowych, odwiedził ze świątecznymi prezentami wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych (POW) w Świeradowie-Zdroju.

Była to już trzecia edycja świątecznej akcji „Paczka bożonarodzeniowa”, realizowanej przez lubańską młodzież przy wsparciu Stowarzyszenia Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”. 

- Tym razem dzieci dostały od św. Mikołaja słodycze i pamiątkowe ceramiczne kubki z imieniem każdego dziecka oraz świąteczną grafiką, zaprojektowaną samodzielnie przez młodzież z Lubania - mówi Magdalena Guła z „Pogranicza”. Dla podopiecznych POW przygotowany była także program animacyjny z grami nawiązującymi do Bożego Narodzenia.

Akcję zorganizowała grupa młodzieży w składzie: Kinga Kotlarek, Gabriela Lubas, Patrycja Semeniuk, Katarzyna Piskorska, Klaudia Niestier, Agata Sobczak, Tomasz Długosz i Radosław Martyniak. Wsparcia organizacyjnego ze strony „Pogranicza” udzielili: Monika Pleśnierowicz, Magdalena Guła i Bartosz Piskorz.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma