Nowy numer 25/2018 Archiwum

Rusza nowy program formacyjny KSM

Już niebawem, bo 3 grudnia, odbędzie się czternaste już Małe Spotkanie Młodych. Tym razem młodzież zaproszona jest do parafii św. Wojciecha w Legnicy, przy ul. Radosnej 21.

MSM rozpocznie się spowiedzią o 13.30. Po niej uczestnicy spotkania wezmą udział we Mszy św. i nabożeństwie uwielbienia Najświętszego Sakramentu. Na chętnych czekach poczęstunek, a na wszystkich - niespodzianka.

- Wydarzenie to rozpoczyna nowy program formacyjny #zejdzzkanapy. Jest on oparty na słowach papieża Franciszka wypowiedzianych do młodych podczas ŚDM w Krakowie - wyjaśnia ks. Janusz Wilk, diecezjalny duszpasterz młodzieży oraz sekretarz Wydziału Duszpasterskiego Legnickiej Kurii Biskupiej.

Gośćmi specjalnymi Małego Spotkania Młodych przy Radosnej będą ks. Tomasz Pązik i ks. Mariusz Godek, misjonarz z Boliwii. Wstęp na spotkanie jest wolny.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma