Nowy numer 28/2018 Archiwum

"Żywiec Zdrój" z kwasem

Uwaga ważne: Policja ostrzega -zakupiona woda "Żywioł Żywiec Zdrój" może być zatruta, niezdatna do picia!

Wczoraj około 23.00 Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu została powiadomiona przez Powiatowy Szpital w Bolesławcu, że został do nich przewieziony 31 letni mężczyzna z ciężkim poparzeniem przełyku. Mężczyzna ten spożył wcześniej wodę z dwóch butelek wody "Żywioł Żywiec Zdrój" mocno gazowana. Ze wstępnych danych podanych przez KPP Bolesławiec wynika, że w wodzie był kwas. Wodę zakupiono w hurtowni TechBol przy ul. Dolne Młyny w Bolesławcu.

Policja zabezpieczyła zgrzewkę, w której pozostało 10 fabrycznie zamkniętych butelek wody o pojemności 0,5l oraz 2 nadpite butelki o tej samej pojemności. Na 11 butelkach były oznaczenia partii o numerze S 08/08/08:49/3/1 oraz na jednej oznaczenia partii o numerze S 20/04/11:04/3/1. Jedna otwarta butelka była z pierwszej partii, a druga otwarta butelka z drugiej partii. Na etykiecie wszystkich butelek był wymieniony zakład produkcyjny przy ul. Sprzymierzonych 71, 78-650 Mirosławcu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma