O zaufaniu Bogu przejdź do galerii

Pątnicy są już za Kątami Wrocławskimi i Sośnicą, gdzie modlili się na Eucharystii.

Po dwóch postojach pielgrzymi XXIV Pieszej Pielgrzymki Legnickiej w okolicach południa dotarli do Sośnicy. To niewielka miejscowość za Kątami Wrocławskimi, gdzie znajduje się sanktuarium Świętych Schodów. Tutaj modlimy się od kilku lat.

Liturgii przewodniczył ks. Mateusz Rycek, przewodnik grup nr 2 oraz 4. W kazaniu wskazał on na wartość jaką ma życiowa postawa zaufania Bogu.

Msza święta zaplanowana na godziny południowa, ma dodatkową wartość na szlaku pielgrzymkowym. Chodzi o to, że sama liturgia trwa około godziny a dodatkowo pielgrzymi mają czas na posiłek. Tak więc w jednym miejscu spędzają więcej czasu na odpoczynku.

« 1 »
oceń artykuł
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.