Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Pstryk na lata przejdź do galerii

Unikalne zdjęcia z przyjęcia pielgrzymów przez polskie rodziny.

Takie zdjęcie za kilka lat będzie warte fortunę. Oczywiście raczej tylko dla tych, którzy są na tym zdjęciu. Bo długo wyczekiwane spotkanie, tak przez pielgrzymów, jak i przez polskie rodziny, wywoływało wielkie emocje.

Dlatego poprosiliśmy podczas zapisów, by polskie rodziny postarały się o przesłanie nam zdjęć z pierwszych chwil obecności pielgrzymów ŚDM w ich domach. Spodziewaliśmy się zdjęć z kolacji bądź innego posiłku, może spaceru a może po prostu rozmowy przy stole. Na tę chwilę otrzymaliśmy kilka takich zdjęć.

Mamy nadzieję, że włączą się Państwo do naszej zabawy i pokażemy, że lęki przed otwarciem naszych serc i drzwi naszych domów były całkowicie bezpodstawne.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma