Nowy numer 42/2020 Archiwum

Jakimowicz w Lubinie

Dziennikarz "Gościa Niedzielnego" będzie gościem "Salezjańskiego Kociołka Kultury". W tym samym czasie do Lubina przyjedzie Donald Turbitt, amerykański ewangelizator.

Już jutro, w piątek, 17 czerwca, gościem „Salezjańskiego Kociołka Kultury” przy parafii pw. św. Jana Bosko, będzie Marcin Jakimowicz. Dziennikarz „Gościa Niedzielnego” będzie mówił swoje świadectwo, któremu nadał prowokacyjne motto „Jestem zdolny do wszystkiego”.

Jakimowicz był już prelegentem na "Kociołku". W 2013 r. mówił o odnajdywaniu mocy Bożej w bezradności. Marcin Jakimowicz, na co dzień dziennikarz „Gościa Niedzielnego”, jest też autorem wielu publikacji. Napisał m. in. „Dziennik pisany mocą”, „Tramwaj, kefir i bułka, „Krok w krok za Panem Jezusem” czy „Opowieści biblijne w zagadkach”.

Z Kolei Donald Turbitt, charyzmatyczny amerykański ewangelizator, będzie gościem salezjańskiej parafii przez trzy dni (17-19 czerwca). Spotkanie z cyklu „Weekend dla mężczyzn” obejmować będzie temat „Dobry bój wiary”. Turbitt jest katolickim liderem świeckim pochodzenia irlandzkiego. Przez 21 lat służył w straży pożarnej na przedmieściach Nowego Yorku. Jest przewodniczącym międzynarodowego ruchu Mężczyzn Świętego Józefa.

Zapisy na spotkanie przyjmowane są na stronie internetowej www.mezczyzniwlubinie.pl. Tam też można znaleźć więcej informacji na ten temat. Organizatorem spotkania z Donaldem Turbittem jest Grupa Mężczyzn św. Józefa z Lubina.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama