Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Nie przegap!

Muzycy wszelkiej maści poszukiwani! Oczywiście, w Bożym celu.

W piątek 17 czerwca rozpoczynają się warsztaty muzyczne Diakoni Muzycznej Światowych Dni Młodzieży Diecezji Legnickiej. Ćwiczenia śpiewu i grania potrwają do niedzieli 19 czerwca.

Zapisać się na nie można, klikając "Lubię to" na profilu facebookowym warsztatów (TUTAJ), bądź już na miejscu. Ciągle można to zrobić!

- Rejestracja rusza o 16.30 na miejscu, czyli w II Liceum Ogólnokształcącym w Bolesławcu. Nie boimy się, że zabraknie miejsc. Potrzebujemy i zapraszamy każdego, kto chce śpiewać bądź grać podczas Dni w Diecezjach. Kolejnych warsztatów już nie będzie, dlatego jeżeli ktoś chce uświetniać liturgię podczas tygodnia misyjnego, a później w sierpniu na Spotkaniu Młodych w Legnickim Polu, powinien się tutaj pojawić. Zapraszamy osoby utalentowane muzycznie; tak wokalnie, jak i instrumentalnie - mówi Katarzyna "Ziuta" Wojtaszewska.

Diakonia będzie ubogacała wydarzenia podczas Dni w Diecezjach w Legnicy, Krzeszowie i na spotkaniu metropolitalnym na stadionie we Wrocławiu.

Równolegle tworzone jest oratorium "Szczęśliwi", które zostanie zaprezentowane podczas Dni w Diecezjach. Jego twórcy zapraszają na próby:

Szczęśliwy hit tego lata! (Joanna Brylowska)
Młodzież Tworzy Musical

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma