GN 42/2020 Archiwum

Turbitt w Lubinie

Charyzmatyczny amerykański ewangelizator poprowadzi w parafii pw. św. Jana Bosko "Weekend dla mężczyzn". Tematem spotkania będzie "Dobry bój wiary".

Donald Turbitt odwiedzi naszą diecezję za niespełna miesiąc (17-19 czerwca). Spotkanie odbędzie się w sali przy kościele pw. św. Jana Bosko przy ul. Jana Pawła II 58.

Turbitt jest katolickim liderem świeckim pochodzenia irlandzkiego. Ten mąż, ojciec, dziadek oraz biznesmenem przez 21 lat służył w straży pożarnej Providence - Rhode Island na przedmieściach Nowego Yorku. 

Przez następne 30 lat prowadził własny biznes. Razem z żoną Pat mają troje dzieci i trzynaścioro wnucząt. Turbitt przez wiele lat był koordynatorem wspólnoty przymierza „God’s Love”.

Prowadził misje i konferencje w Nowej Anglii, Europie (m. in. Polsce i Ukrainie), Afryce, a ostatnio także w Wietnamie i na Syberii. Jest przewodniczącym międzynarodowego ruchu Mężczyzn Świętego Józefa. Współtworzy „Renewal Ministry” - Katolicką Koordynację Odnowy Charyzmatycznej w USA. Turbittowie mieszkają w Glocester na Rhode Island i są członkami parafii pw. św. Antoniego w North Providence.

Zapisy na spotkanie przyjmowane są na stronie internetowej www.mezczyzniwlubinie.pl. Tam też można znaleźć więcej informacji na ten temat. Organizatorem spotkania z Donaldem Turbittem jest Grupa Mężczyzn św. Józefa z Lubina.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama