Nowy Numer 29/2018 Archiwum

"Pan mój i Bóg mój"

W Złotoryi będzie można wziąć udział w piątym już koncercie uwielbienia. Poprowadzi go o. Łukasz Buksa, franciszkanin.

Koncert odbędzie się w kościele pw. Narodzenia Najśw. Maryi Panny w Złotoryi, sanktuarium Matki Bożej z Lourdes.

- Spotkamy się tam 26 maja, by w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa wielbić Pana za jego obecność pośród nas - mówi Martyna Kisiel, jedna ze współorganizatorek koncertu.

- W tym roku Kościół przeżywa Rok Święty Miłosierdzia, który jest czasem łaski, pokoju, nawrócenia i radości. Wyrażając naszą radość i wdzięczność Bogu, zechciejmy spotkać się na wspólnym uwielbieniu by chwalić Jego święte Miłosierdzie! - zachęca.

Gościem spotkania będzie o. Łukasz Buksa, franciszkanin, autor m. in. misterium "Miłosierny", wyśpiewanego przez autora w grudniu ub. r. właśnie w kościele pw. Narodzenia Najśw. Maryi Panny w Złotoryi.

Majowy koncert uwielbienia będzie także okazją, aby wesprzeć potrzebującą pomocy Katarzynę Żwakułę.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma