Nowy numer 24/2018 Archiwum

500+: Rekord padnie w Jaworze

Jutro kasa Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jaworze w ramach "Rodzina 500+" wypłaci jednej z rodzin aż 5,5 tys. zł. To najwięcej ze wszystkich jednorazowych wypłat w Polsce!

Jak podają urzędnicy Wydziału Promocji w tym mieście, jutro od godz. 10 rano rozpocznie się wypłacanie świadczeń wychowawczych w ramach rządowego programu "Rodzina 500+".

Jutro ma tam też paść rekord Polski w wysokości świadczenia dla jednej rodziny.

- Jedna z rodzin otrzyma jednorazowo kwotę 5500 złotych. Zgodnie z deklaracją, pieniądze zostaną wypłacone gotówką w miejskiej kasie - zapewniają urzędnicy.

Oznacza to, że w tym przypadku świadczeniem wychowawczym objęto 11 dzieci. Tym samym Jawor został rekordzistą w wypłacie świadczenia jednej rodzinie, pokonując Katowice, w których wypłacono ostatnio 4 tys. zł.

W sumie w Jaworze wnioski o wpłatę świadczenia wychowawczego złożyło już ponad 800 osób. Szacuje się, że złoży je jeszcze ok. 500 jaworzan.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma