GN 24/2018 Archiwum

Redaktor wydania

W tym numerze „Gościa Legnickiego” wracamy przede wszystkim do sławnego już na całą Polskę wydarzenia w parafii św. Jacka w Legnicy.


Na ss. IV–VI można przeczytać relację z konferencji prasowej, na której członkowie diecezjalnej komisji opowiadali dziennikarzom, w jaki sposób doszło do pozostawienia konsekrowanej Hostii w wodzie w tabernakulum, jak odkryto przebarwienia, jak badano tę materię i jak rozumieć to całe wydarzenie w świetle teologii. Polecamy też rozmowę z przewodniczącym komisji, ks. prof. dr. hab. Stanisławem Araszczukiem, liturgistą, który tłumaczy, jak warto wzmacniać swój kult Eucharystii (s. III).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma