Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Dla nas i całego świata

Wolontariusze campusu Zgorzelec pojechali tam, gdzie w lipcu spotkają papieża.

Otrzymaliśmy taką oto informację od wolontariuszy jednego z campusów Światowych Dni Młodzieży z diecezji legnickiej:
 
W sobotę 2 kwietnia, czyli w kolejną bo już 11. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II przedstawiciele Campusu Zgorzelec udali się do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie. Tego dnia organizowane było tam kolejne spotkanie z cyklu "Dla nas i całego świata" - forma rekolekcji przygotowujących do ŚDM w Krakowie.
 
Po zakończeniu spotkania wolontariusze wzięli udział w nocnym czuwaniu przygotowującym do Niedzieli Miłosierdzia Bożego. O północy pod przewodnictwem bpa Grzegorza Rysia celebrowana była uroczysta Msza święta. Podczas Eucharystii zawierzaliśmy Miłosierdziu Bożemu przygotowania do ŚDM w diecezji legnickiej.
« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma