Nowy numer 47/2021 Archiwum

Groby Pańskie w diecezji przejdź do galerii

Dołącz do nas i stwórz z nami piękną wirtualną pielgrzymkę po diecezji.

Od wczorajszego wieczoru wierni trwają w milczącej obecności przy Jezusie złożonym do grobu. W każdym kościele dokąd tylko dotarła wiara katolicka wierni oczekują Jego zmartwychwstania. Oczywiście jest na świecie tylko jeden, jedyny grób, w którym było prawdziwe ciało Jezusa Chrystusa. Mowa o Jerozolimie. Jednak czy w Najświętszym Sakramencie nie jest również realnie ukryte Jego ciało? Tak więc każdy Grób Pański w naszych kościołach jest jednocześnie prawdziwym miejscem spoczynku umęczonego i zabitego Zbawiciela.

Dlatego zapraszamy Was drodzy czytelnicy do współtworzenie wielkiej pielgrzymki po naszej diecezji. W galerii będziemy umieszczali przysłane przez was zdjęcia Grobów z waszych kościołów.

Mogą to być zdjęcia zrobione nawet telefonem komórkowym i przesłane na nr 666 839 359 bądź na legnica@gosc.pl. Warto, by w opisie znalazły się dane autora fotografii a także wezwanie danej świątyni.

Są już w naszej galerii zdjęcia z kościołów z Legnicy, Białej, Lubania, Radostowa, Krzeszowa, Kamiennej Góry i Paszowic.

Zapraszamy już teraz do poniższej galerii.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama