Nowy numer 28/2018 Archiwum

Zbuntowani w Lubinie

Salezjańskie gimnazjum zaprasza na niecodzienne warsztaty dla rodziców nastolatków.

Warto zaznaczyć sobie w kalendarzu datę 9 kwietnia, bo tego dnia w Lubinie odbędą się rekolekcje dla rodziców zbuntowanych nastolatków pod hasłem "Bunt na pokładzie". Już dzisiaj zaprasza na nie Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio oraz Wspólnota "Mocni w Duchu" z Łodzi.

Co czeka chętnych na takie spotkanie? Na pewno mnóstwo warsztatów, ćwiczeń, teorii i praktyki a wsparte modlitwą i Eucharystią. Wśród podjętych z tematów będą: "Jesteś bardzo dobrym rodzicem i masz prawo do błędów", medytacja: "Jestem z Ciebie zadowolony", warsztat: „Dobra myśl o swoim dziecku”, czy konferencja "Młody człowiek w gąszczu autorytetów, czyli walka o tożsamość".

W ramach rekolekcji przewidziany jest dla uczestników obiad (wykłady będą przeplatane przerwami na wypicie kawy, herbaty itp.). Zgłoszenia udziału są przyjmowane do 1 kwietnia br. w sekretariacie gimnazjum (tel. 76 8447552; salgim@sglubin.pl). Koszt uczestnictwa to 50 zł.

Więcej informacji o rekolekcjach:

Bunt na pokładzie
Maskacjusz

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma