Nowy numer 44/2020 Archiwum

Czuwaj w ich intencji

Nienarodzone dzieci czekają na twoją jedną, jedyną godzinę modlitwy.

10 lutego, w Środę Popielcową, w samo południe rozpocznie się modlitewny maraton w obronie życia nienarodzonych. Jest on znany pod nazwą "40 dni dla życia".

Jest on zawsze dedykowany nienarodzonym i zagrożonym zabiciem dzieciom, a także mającym tego dokonać matkom i ojcom. W diecezji legnickiej jest to duchowny fragment przygotowań do Marszu dla Życia i Rodziny, który w tym roku przejdzie ulicami Legnicy po raz ósmy 20 marca, w Niedzielę Palmową.

Wystarczy zadeklarować jedną godzinę modlitwy w intencji nienarodzonych, aby przyłączyć się do krucjaty. Ciągle są wolne miejsca, np. w nocy 14 lutego o 3.00. To samo dotyczy 16 i 17 lutego.

Sporo miejsc o tych trudnych godzinach zajmują te same osoby. Pięknym przykładem jest pani Terasa, która mieszka na Florydzie w Stanach Zjednoczonych i zadeklarowała codzienną modlitwę o 2.00 czasu polskiego przez cały czas trwania akcji. Różnica czasu sprawia, że u niej będzie to 20.00. Podobnie czas zarezerwowały p. Alfreda z Zawidowa, p. Wiesława z Korytnicy oraz p. Leokadia z Łodzi.

Zapisy przyjmowane (od poniedziałku do piątku, od 9.00 do 15.00) pod nr. 513 129 362. Można również zobaczyć, które godziny są już zajęte, przechodząc do Kalendarza Modlitwy: TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama