GN 2/2019 Archiwum

Szkolenie pro life

Obrońcy życia zapraszają jeleniogórzan na swoje spotkanie.

Regionalny koordynator Fundacji "PRO - Prawo do życia", Adam Brawata, zaprasza na bezpłatny kurs wszystkie osoby chcące się aktywnie włączyć w obronę ludzkiego życia.

- Na szkoleniu zaprezentujemy skuteczne metody działań, ich genezę oraz efekty - pisze o wartości skoordynowanych działań pro life Adam Brawata.

Szkolenie odbędzie się już 13 lutego w Jeleniej Górze, od 10.00 do 15.00. Więcej informacji wysyłanych jest po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego: TUTAJ.

Fundacja organizowała już manifestacje pro life w naszej diecezji, m.in. w Lubinie i właśnie w Jeleniej Górze. Ostatnia odbyła się przed jeleniogórskim szpitalem. Tak wówczas Adam Brawata tłumaczył powody stania właśnie w tamtym miejscu:

- Takie pikiety organizujemy w całej Polsce. Chcemy pokazywać, jak to naprawdę wygląda, i poinformować mieszkańców, co się tutaj dzieje. Zapytaliśmy przedstawicieli szpitala i otrzymaliśmy odpowiedź, że w ciągu ostatnich dwóch lat dokonano w jego murach 10 aborcji. Wszystkie z nich były aborcjami eugenicznymi - mówił koordynator regionalny fundacji na Dolnym Śląsku.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy