Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Z mocą Ducha Świętego

Rekolekcje ewangelizacyjne to ważna część działalności "Domu Chleba" w Osłej. W niedzielne popołudnia odbywają się tam Seminaria Odnowy Wiary.

Rekolekcje do osób, które chcą pogłębić swoje przeżywanie Boga, mówił o. Marek Skiba, gospodarz w „Domu Chleba”. W ub. niedzielę odbyło się siódme z ośmiu zaplanowanych spotkań rekolekcyjnych.

Uczestniczyli w nim m.in. przedstawiciele ruchów, grup i wspólnot oraz osoby niezrzeszone pragnące pogłębić więź z Jezusem Chrystusem w Jego Kościele z Polkowic, Lubina czy Bolesławca.

Seminaria Odnowy Wiary w Osłej odbywają się już od kilku lat. Zawsze podzielone są na osiem tematycznych części z pierwszą, tzw. zerową.

Niedzielne spotkanie odbyło się pod tytułem „Z fundamentem, medytacją i kierownictwem duchowym - modlitwa o napełnienie Duchem Świętym”. Seminarium pozwala skupić się na osobie Jezusa Chrystusa z podkreśleniem jednak, że do pełnej realizacji Jego nauki w naszym życiu potrzebujemy mocy Ducha Świętego.

Znakomita forma przekazu, ogromna wiedza i doświadczenia jaką ma do zaoferowania uczestnikom o. Skiba sprawiają, że rekolekcje cieszą się niesłabnącym powodzeniem, i to zarówno wśród osób dojrzałych jak i młodzieży.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma