GN 28/2018 Archiwum

Campusy nie śpią

Zobacz, co przygotowali dla nas wolontariusze ŚDM w najbliższy weekend.

Już w piątek 16 października, dokładnie w 37. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża, o godz. 17 przed pomnikiem Jana Pawła II w Legnicy (przy legnickiej katedrze) odbędzie się modlitwa różańcowa w intencji Światowych Dni Młodzieży (czyli za wolontariuszy oraz o dobre przygotowanie się do tych dni).

Organizatorami spotkania są wolontariusze Campus Legnica Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016.

Wieczorem tego samego dnia w Lubaniu, w tamtejszym kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej, o 19.30 rozpocznie się modlitewne czuwanie w intencji przygotowań ŚDM.

W najbliższy weekend w Jeleniej Górze, w ramach obchodów XV Dnia Papieskiego, odbędą się warsztaty muzyczne. Ich organizatorami są Karkonoskie Stowarzyszenie Edukacyjne"U Erazma i Pankracego" wraz z Publicznym Katolickim Gimnazjum u św. Pankracego.

Zakończą się koncertem oratoryjnym pt. "Hymny Światowych Dni Młodzieży z Janem Pawłem II". Wystąpią między innymi stypendyści Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia" oraz uczestnicy warsztatów.

A w sobotę w Legnicy w kościele pw. św. Jana Chrzciciela odbędzie się nabożeństwo pt. "Serce 2.0". Wolontariusze Campusu Legnica zapraszają tam na godz. 19.30.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma