Nowy numer 33/2018 Archiwum

ŚDM na PPL

- Nie dajcie się wyprowadzić z Kościoła. Tu jest wasze miejsce! - wołał ks. Przemek Superson.

Tradycyjnie na noclegu w Lisowie odbywa się dodatkowe, charakterystyczne dla danego roku nabożeństwo połączone z Apelem Jasnogórskim.

W tym roku, czasie przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 r., nabożeństwo odbyło się właśnie po ich kątem.

Przewodniczyli mu ks. Przemysław Superson, diecezjalny koordynator przygotowań, oraz wolontariusze campusu Legnica. Kapłan prosił młodych, by ci nie dali się złym ludziom wyprowadzić z Kościoła, bo to tutaj jest przecież ich miejsce.

Na koniec młodzi zostali rozesłani, by głosić Boże Miłosierdzie. Przedtem spróbowali pokazać uczestnikom XXIII Pieszej Pielgrzymki Legnickiej, jak można zatańczyć do hymnu przyszłorocznego spotkania młodzieży:

Nabożeństwo ŚDM na Pieszej Pielgrzymce Legnickiej
Jędrzej Rams

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma