Nowy numer 49/2019 Archiwum

Wracam!

Barbara Strug: "Tam jest atmosfera której nigdzie indziej nie spotkałam".

Byłam raz na pielgrzymce, ale naturalną sprawą jest to, że chce się na nią wrócić. Dlaczego? Tam jest atmosfera której nigdzie indziej nie spotkałam. Jest to miejsce, w którym doświadcza się wielu paradoksów. Ot chociażby idzie się cały dzień w przeróżnych warunkach atmosferycznych, a w ogóle wieczorem nie czuje się zmęczenia. Idzie się z wielką radością i na chwałę Pana Boga. 

Nie jest ważną pogoda, gdy idzie się z konkretną intencją. Najważniejsze jest dawanie czasu Panu Bogu, żeby tam mógł nas „złapać”. Atmosfera między ludźmi bardzo temu pomaga. 

Pierwszy raz szłam z bardzo ważną dla mnie intencją. Słyszałam wypowiedzi wielu osób, które mówiły, że na pielgrzymce dzieją się cuda tzn. Pan Bóg w przedziwny sposób wysłuchuje modlitw zanoszonych do niego na pielgrzymkowym szlaku. 

Wtedy szłam od Legnicy bo miałam trochę obaw czy uda się mi dojść wyruszając ze Zgorzelca. Ale przeszłam, nic strasznego mnie nie spotkało, dlatego w tym roku wychodzę już z „piąsteczką” ze Zgorzelca. 
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama