GN 28/2018 Archiwum

Radio na kompie

Franciszek - tak nazywa się najnowsza propozycja katolickiego radia z Legnicy.

Twórcą nowego internetowego radia z Legnicy jest Piotr Rozmiarek. Nadał on mu nazwę "Franciszkowo".

- Chciałem, żeby było to radio parafialne. Dokładnie parafii św. Jana w Legnicy. Ojciec gwardian zgodził się, żeby je utworzyć. W tej chwili jest to jeszcze emisja testowa - przyglądamy się, jak działa, kto go słucha, jakie materiały, zbierane przeze mnie i przyjaciół, publikować, itp. Jeżeli testy wypadną pozytywnie - powinniśmy je normalnie uruchomić - tłumaczy pan Piotr.

Obecnie radia można słuchać między 7 rano a północą, wchodząc TUTAJ.

W ramówce programów jest na razie niewiele. Są one podzielone na sekcje tematyczne: odnowa, dobro, przemiana. Są to audycje dotyczące m.in. działań zmierzających do rozpoczęcia procesu beatyfikacyjnego księcia Henryka II Pobożnego.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma