Nowy numer 42/2018 Archiwum

Legnicka Caritas przyjazna rodzinie

Caritas Diecezji Legnickiej przystąpiła do programu "Legnica Przyjazna Rodzinie". Teraz legnickie rodziny wielodzietne będą mogły skorzystać z ulg na wypoczynek czy rehabilitację.

Dziś (01.07) podpisano w tej sprawie stosowne porozumienie z Gminą Legnica. Jak informuje Łukasz Żygadło z Caritas Diecezji Legnickiej, w ramach rozpoczętej współpracy legnickie rodziny wielodzietne (tzn. posiadające minimum trójkę dzieci) i legitymujące się kartą programu „Legnica Przyjazna Rodzinie”, będą uprawnione do 20-procentowej zniżki w opłacie za kolonie dla dzieci i wczasy dla dorosłych, organizowane przez legnicką Caritas.

- Standardowa opłata za 14-dniowy wypoczynek to 950 zł za kolonie i 1100 zł za wczasy. Poza tym rodziny mogą także skorzystać z prywatnych zabiegów rehabilitacyjnych z 10-procentową zniżką - informuje Ł. Żygadło.

Zabiegi takie świadczy Zakład Rehabilitacji Leczniczej przyul. Poselskiej 14-16 w Legnicy. Więcej informacji o programie „Legnica Przyjazna Rodzinie” można uzyskać pod nr. tel. 76 72 44 300 lub w biurze legnickiej Caritas, przy ul. Okrzei 22.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy