Nowy numer 44/2020 Archiwum

W uroczystość Bożego Ciała

Przed nami IV Koncert Uwielbienia "Pan Mój i Bóg Mój" w Złotoryi. Organizatorzy przewidują sporą frekwencję i zapowiadają udział franciszkańskiego rekolekcjonisty.

Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Złotoryi zaprasza na czwartkowy (4 czerwca) koncert uwielbienia ze specjalnym udziałem o. Łukasza Buksy OFM.

Franciszkanin z Krakowa jest muzykiem, wokalistą i rekolekcjonistą, związanym z Duszpasterstwem Młodzieży. Złotoryjski koncert uwielbienia odbędzie się w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

Jak wyjaśnia Martyna Kisiel, jedna z organizatorek koncertu, spotkanie to będzie kolejną już edycją tego wydarzenia zorganizowaną na tak dużą skalę. - W zeszłym roku wzięło w nim udział ok. tysiąca osób. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie nas znacznie więcej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy - zachęca.

Spotkanie wzbogaci swoim śpiewem miejscowa schola pod kierunkiem Marka Terembuły. Dodatkowe informacje na temat koncertu można uzyskać bezpośrednio u Martyny Kisiel pod nr. tel. 603 458 937 lub mejlowo: martyna.kisiel10@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama