Nowy numer 28/2018 Archiwum

Jedyna taka noc

W Legnicy, Krzeszowie i Lubinie można na modlitwie przeżyć wigilię Zesłania Ducha Świętego.

W imieniu Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Legnickiej zapraszamy na modlitewne czuwanie przed uroczystością Zielonych Świątek. Rozpoczynamy o godz 19:00. Modlitwę oczekiwania uświetnią radosne śpiewy, konferencja i wspólna agapa.O północy zostanie odprawiona uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem biskupa legnickiego.

Kto nie może jechać do Krzeszowa może oczekiwać Zesłania Ducha Świętego w Lubnie w kościele pw. św. Jan Bosko. Organizują ją duszpasterze jej parafii, grupa Odnowy w Duchu Świętym „Jordan” i Salezjańska Wspólnota Rodzin „Nazaret”. Czuwanie rozpoczyna się o godz. 20.

Także w Legnicy będzie taka możliwość. Tutaj miejscem spotkania będzie sanktuarium św. Jacka. Będzie to Wieczór Chwały. O godz. 18.00 rozpocznie się Msza św. Po Mszy św. rozpocznie się czuwanie połączone z modlitwą wstawienniczą. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma