Nowy numer 21/2018 Archiwum

Nowe otwarcie Domu

Zobacz dzisiaj jak zmieniła się strona internetowa diecezjalnych przygotowań ŚDM!

Nowa strona internetowa a dokładnie to jej nowa odsłona graficzna, powstała z kilku powodów. Wśród najważniejszych ks. Przemysław Superson, główny moderator przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w diecezji legnickiej, wymienia startujące od 1 lipca 2015 roku zapisy na ŚDM.

Chętni zza granicy będą mogli wówczas zaznaczyć w formularzu chęć przyjazdu i spędzenia kilku dni w ramach Dni w Diecezjach. Już teraz są poszeregowani i mają do wyboru tylko kilka diecezji z Polski. Żeby się zapisać i dobrze wybrać, muszą mieć odpowiednie informacje.

– Oni już teraz szukają informacji o naszej diecezji, propozycjach jakie dla nich przygotowujemy, atrakcjach jakie ich czekają. Co prawda na stronie ŚDM już teraz można znaleźć informacje o naszej diecezji, ale są to wiadomości raczej ogólne. Plusem nowej strony jest też to, że jest dostępna w języku angielskim – mówi kapłan.

Nowa odsłona ma być też o wiele bardziej przejrzysta od starego modelu. Na szczęście nie zmieni się adres, do którego już wielu z nas zdążyło przywyknąć. Dlatego warto wpisać w wyszukiwarkę www.domusmariae.pl i zobaczyć co przygotowali dla nas opiekunowie camusów na terenie naszej diecezji. Znajdują się tam też adresy kontaktowe osób odpowiedzialnych za poszczególne diakonie: medialną, liturgiczną, muzyczną i logistyczną. Można tam też znaleźć daty i miejsca spotkań poszczególnych grup, więc jeżeli ktoś wie, że w lipcu i sierpniu przyszłego roku będzie miał nieco wolnego czasu, powinien śmiało przyjść na takie spotkanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma