GN 43/2020 Archiwum

Nowe otwarcie Domu

Zobacz dzisiaj jak zmieniła się strona internetowa diecezjalnych przygotowań ŚDM!

Nowa strona internetowa a dokładnie to jej nowa odsłona graficzna, powstała z kilku powodów. Wśród najważniejszych ks. Przemysław Superson, główny moderator przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w diecezji legnickiej, wymienia startujące od 1 lipca 2015 roku zapisy na ŚDM.

Chętni zza granicy będą mogli wówczas zaznaczyć w formularzu chęć przyjazdu i spędzenia kilku dni w ramach Dni w Diecezjach. Już teraz są poszeregowani i mają do wyboru tylko kilka diecezji z Polski. Żeby się zapisać i dobrze wybrać, muszą mieć odpowiednie informacje.

– Oni już teraz szukają informacji o naszej diecezji, propozycjach jakie dla nich przygotowujemy, atrakcjach jakie ich czekają. Co prawda na stronie ŚDM już teraz można znaleźć informacje o naszej diecezji, ale są to wiadomości raczej ogólne. Plusem nowej strony jest też to, że jest dostępna w języku angielskim – mówi kapłan.

Nowa odsłona ma być też o wiele bardziej przejrzysta od starego modelu. Na szczęście nie zmieni się adres, do którego już wielu z nas zdążyło przywyknąć. Dlatego warto wpisać w wyszukiwarkę www.domusmariae.pl i zobaczyć co przygotowali dla nas opiekunowie camusów na terenie naszej diecezji. Znajdują się tam też adresy kontaktowe osób odpowiedzialnych za poszczególne diakonie: medialną, liturgiczną, muzyczną i logistyczną. Można tam też znaleźć daty i miejsca spotkań poszczególnych grup, więc jeżeli ktoś wie, że w lipcu i sierpniu przyszłego roku będzie miał nieco wolnego czasu, powinien śmiało przyjść na takie spotkanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama