Nowy numer 25/2018 Archiwum

Pięciu na start przejdź do galerii

Pomodlisz się z nami za przyszłych neoprezbiterów? A może chcesz wybrać sobie jednego z nich? Pomożemy Ci! Oto ich sylwetki.

W najbliższą sobotę w diecezji legnickiej pojawi się pięciu nowych prezbiterów. O godz. 10 rozpocznie się bowiem liturgia Eucharystii, podczas której pięciu obecnych diakonów zostanie wyświęconych na prezbiterów. Dzień później będą sprawować swoją pierwszą Eucharystię w rodzinnych parafiach.

W tygodniu poprzedzającym święcenia młodzi kapłani odbędą rekolekcje w Szklarskiej Porębie. Przyłączamy się do apelu o wsparcie modlitewne dla diakonów.

W galerii dołączonej do artykułu przedstawiamy Państwu ich sylwetki.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma