Nowy numer 21/2018 Archiwum

Tunak na flashmobie przejdź do galerii

Młodzi legniczanie zatańczyli na głównym deptaku Legnicy promując ŚDM 2016.

W centrum Legnicy, przed największą galerią handlową, młodzi wolontariusze przyszłorocznego campusu Światowych Dni Młodzieży zatańczyli dla św. Jana Pawła II.

To jeden z wielu flashmob-ów, błyskawicznych inicjatyw w miejscach publicznych, które odbywają się w różnych miastach w Polsce. Ich celem jest promocja Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w przyszłym roku.

- Przygotowywaliśmy się od rana. Najpierw była Eucharystia, a później kilka razy zatańczyliśmy tańce - tuż przed występem mówił Kacper Frodyma, wolontariusz z Legnicy.

Młodzi zatańczyli m.in. „Tak, tak Panie…” znanego z Lednicy i tunaka, czyli taniec bardzo dobrze znany młodzieży diecezji legnickiej. Można wręcz powiedzieć, że od kilku lat jest to stały punkt wszystkich spotkań tj. pieszych pielgrzymek czy Spotkania Młodych w Legnickim Polu.

Jak wyszło?

Flash mob dla św. Jana Pawła II
Jędrzej Rams

i drugi taniec:

Tunak na flash mobie
Jędrzej Rams

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma