Nowy numer 44/2020 Archiwum

Co robić, gdy dzieci się kłócą?

Czerwiec zapowiada się wyjątkowo ciekawie w lubińskiej poradni rodzinnej.

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna im. św. Joanny Beretty Molli w Lubinie zaprasza w czerwcu na szereg bezpłatnych spotkań i warsztatów.

Warsztaty "Gotowi na zmiany" są przeznaczone dla małżeństw spodziewających się dziecka i rodziców dzieci do 12. miesiąca życia. Będzie na nich mowa o najważniejszych potrzebach dziecka i zmianach rozwojowych, jakie zachodzą w jego postrzeganiu świata i psychice w ciągu pierwszego roku życia. Prowadzić je będzie Anna Łopuch z Fundacji Evangelium Vitae z Wrocławia, psycholog pracujący z dziećmi. Odbędą się w sobotę 20 czerwca o 10.30. Zapisy do 13 czerwca.

Warsztaty dla rodziców "Jak pies z kotem?" poruszą tematykę relacji między rodzeństwem. Jak reagować, kiedy dzieci się kłócą? Co robić, żeby nie czuły się o siebie zazdrosne? Czy istnieje coś takiego, jak "kochanie wszystkich dzieci jednakowo"? Także na te pytania pomoże odpowiedzieć Anna Łopuch. Warsztaty odbędą się w sobotę 20 czerwca o 14.00. Zapisy do 13 czerwca.

Wykład "Model Creighton i NaProTechnologia" o dziedzinie medycyny zajmującej się rozwiązywaniem problemów z niepłodnością za pomocą rzetelnej diagnostyki ukierunkowanej na skuteczne leczenie. Jest skierowany m.in. do małżeństw bezskutecznie starających się o dziecko czy kobiet odczuwających ginekologiczne dolegliwości. Spotkanie poprowadzi dr Krzysztof Strug z Fundacji Evangelium Vitae we Wrocławiu, instruktor modelu Creighton. Odbędzie się ono 12 czerwca o 18.00. Zgłoszenia do 5 czerwca.

10 czerwca odbędzie się spotkanie dla małżeństw i rodzin, które poszukują informacji na temat form adopcji. Początek o 16.00. Udział w spotkaniu jest anonimowy, ale należy zgłosić chęć uczestnictw do 8 czerwca.

Wszystkie warsztaty i spotkania odbywają się w siedzibie poradni w Lubinie przy ul. Orlej 32 (na terenie parafii pw. św. M.M. Kolbego). Udział we wszystkich warsztatach i spotkaniach jest bezpłatny. Zapisy i dodatkowe informacje pod numerem tel.: 697 672 275 oraz via e-mail: poradniajbm@diecezja.legnica.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama