Nowy numer 21/2018 Archiwum

Majówkowa akcja "Gościa"

Zrób zdjęcie modlących się przy kapliczce i wyślij je do nas. Stwórzmy razem unikalną galerię!

Zapraszamy naszych Czytelników do współtworzenia bardzo cennej galerii.

Jak diecezja długa i szeroka wierni spotykają się w maju przy miejscowych kapliczkach, by modlić się Litanią Loretańską za przyczyną Matki Bożej. Zwyczaj ten, niestety, powoli zanika.

Zapraszamy więc, po pierwsze i najważniejsze: do pójścia i wzięcia udział w takim nabożeństwie. Po drugie: do zrobienia zdjęcia modlącym się ludziom i przysłania go do nas.

Do zdjęcia niech będzie dołączony krótki opis. Może tam, gdzie mieszkacie, zwyczaj taki jest znany od 70 lat? A może dopiero pierwszy rok odbywają się takie nabożeństwa? A może sama figura bądź kapliczka jest dla Was bardzo cenna? W ten stworzymy niezwykłą maryjną mapę naszej diecezji!

Oto nasz adres: legnica@gosc.pl.

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma