Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zmarł proboszcz z Kamiennej Góry

Odszedł do Pana ks. kan. Ryszard Dąbrowski z par. pw. Matki Bożej Różańcowej. Pogrzeb 5 maja.

Smutna informacja dotarła do nas z Kamiennej Góry. W sobotę 25 kwietnia zmarł ks. kanonik Ryszard Dąbrowski, tamtejszy proboszcz parafii pw. Matki Bożej Różańcowej.

Uroczystości pogrzebowe zaplanowano następująco:

4 maja o 17.00 - eksportacja do kościoła pw. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze. Mszy św. przewodniczyć będzie bp Stefan Cichy

5 maja o 13.00 - Msza św. i pogrzeb w parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Leśnej. Eucharystii przewodniczyć będzie bp Marek Mendyk

Wieczne odpoczywanie racz mu dać, Panie!

Ks. Ryszard Dąbrowski w Kamiennej Górze pracował od końca 2012 roku. Święcenia prezbiteratu przyjął we Wrocławiu w 1982 roku. Posługiwał kolejno w Strzelinie, Wrocławiu-Leśnicy, Jelczu-Laskowicach, Wiązowie i Sulikowie oraz już jako proboszcz w Siedlcach, skąd przyszedł po 19 latach pracy do Kamiennej Góry.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma