Nowy numer 28/2018 Archiwum

Igraszki z diabłem

Młodzi miłośnicy czarnej magii ganiają się po historycznych komnatach, wykrzykując zaklęcia. A co, jeśli ktoś na nie odpowie?

Jednym pomysł się podoba, innym nie. Zarządcy zamku po raz kolejny oddają cudnej urody obiekt we władanie miłośników Harry'ego Pottera. Wraz z nimi na zamek wkracza festiwal egzotycznych zaklęć, czarnoksięskich strojów, magicznej atmosfery i czarnych makijaży. Mimo tego barwne to, ekscytujące i ciekawe. Nic, tylko przyłączyć się do przedniej zabawy.

I przyłączają się - głodni przygód i zabaw w czary-mary - kolejni młodzi adepci podstawówek i gimnazjów. Zaklinają, wróżą, różdżkami rysują w powietrzu fantastyczne kształty. Uczą się, że magia to świetne antidotum na nudę, znakomity sposób zdobywania wiedzy i jedyna okazja, żeby poznać kogoś ciekawego.

Ta nonszalancka pewność bezpieczeństwa i zupełnej niewinności magicznych zabaw nie pozwala dostrzec w tłumie jednego z takich nowych znajomych. Stoi skromnie w cieniu, nie narzuca się, kontroluje. Bawi się swoją popularnością. Czeka. Ale kiedyś wyjdzie z cienia, odpowie na zaklęcie i już zostanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma