Nowy numer 33/2018 Archiwum

Dla zainteresowanych prawdą

Do Legnicy przyjedzie ks. prof. Dariusz Oko, aby wytłumaczyć, czym jest ideologia gender.

Już za tydzień w Legnicy odbędzie się kolejna konferencja poświęcona szeroko pojętym problemom rodzin. Odbędzie się ona w auli Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Legnickiej.

Prelegentem będzie: ks. prof. Dariusz Oko, który wygłosi prelekcję na temat „Gender - zagrożenie dla dzieci, młodzieży i rodziny. Spotkanie rozpocznie się o 10.00.

Podczas konferencji swoim świadectwem życia rodzinnego podzielą się także małżeństwa z ruchów i stowarzyszeń rodzinnych. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, którym leży na sercu tematyka małżeństwa i rodziny.

Wstęp jest bezpłatny.

Ks. prof. Dariusz Oko już w zeszłym roku gościł w diecezji legnickiej m.in. w Jeleniej Górze-Cieplicach, gdzie wygłosił konferencję nt. gender. Wówczas spotkanie organizowało Karkonoskie Stowarzyszenie Edukacyjne u Erazma i Pankracego.

Przyszłotygodniowa konferencja jest jednym z etapów przygotowań do III Kongresu Rodzin Diecezji Legnickiej, który odbędzie się 16 maja br. w sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma