Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Ofiary, ranni, pijani

- To nie były spokojne święta na naszych drogach - mówią dolnośląscy policjanci. 6 zabitych, 22 rannych, 50 pijanych kierowców. To znacznie gorzej niż rok temu.


Do jednego z najtragiczniejszych wypadków doszło w okolicach Pisarzowic w powiecie lubańskim.

Jak informuje nadkom. Krzysztof Zaporowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, zaczęło się od tego, że kierujący fordem mondeo nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać.

- Podczas ucieczki stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku tego wypadku zginął kierowca, 29-letni mężczyzna oraz pasażerka, 16-letnia dziewczyna - mówi nadkom. Zaporowski. 

Podczas trzech świątecznych dni dolnośląscy policjanci interweniowali ponad 2,5 tys. razy. Złapali na gorącym uczynku 116 osób oraz zatrzymali 55 poszukiwanych. Działania te realizowane były przy współpracy z funkcjonariuszami innych służb.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma