Nowy numer 28/2018 Archiwum

Mirosław Laskowski wiceprezesem KGHM

Dotychczasowy dyrektor ZG "Rudna" rozpocznie prezesowanie od 1 lutego. Zastąpi na tym stanowisku Wojciecha Kędzię, który dziś złożył rezygnację.

Dziś po południu zarząd KGHM Polska Miedź SA wydał komunikat, w którym potwierdził pojawiające się wcześniej plotki o zmianach na stanowisku wiceprezesa zarządu spółki.

Oficjalnie ogłoszono, że 18 grudnia Wojciech Kędzia, który pełni tę funkcję, złożył rezygnację z dniem 31 stycznia 2015 r.

"W tym samym dniu Rada Nadzorcza powołała Pana Mirosława Laskowskiego od dnia 1 lutego 2015 roku na Członka Zarządu KGHM Polska Miedź S.A. pełniącego funkcję Wiceprezesa Zarządu", brzmi fragment komunikatu.

Mirosław Laskowski ukończył Wydział Górniczy na Politechnice Wrocławskiej. Później Akademię Ekonomiczną oraz ICAN Institute w Warszawie. Od 2010 r. jest dyrektorem Zakładów Górniczych "Rudna". Wcześniej przez cztery lata był dyrektorem w ZG "Polkowice-Sieroszowice".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma